דר. מיקל מוגרף
צור קשר | גלריה | אוסטואופתיה | שאלות נפוצות | הטיפול | וויפלאש | כאבי צוואר | דף הבית

כאבי צוואר עקב תאונת דרכים | מייקל מורגרף D.O

לצערנו, תאונות דרכים רבות מתרחשות בכבישי ארץ ישראל. אמנם, תאונות צרכים קשות כמו זו שארעה בתאריך 21.5.2012 ובה נהרגה משפחה שלמה הינן למזלנו תאונות נדירות ואנו מקווים כי לא יקרו שוב אך תאונות דרכים קלות נגרמות פעמים רבות ולכן יש לדעת כיצד לטפל במצב כזה בצורה הטובה ביותר. כאבי צוואר עקב תאונת דרכים אלו הם הכאבים הנפוצים ביותר כתוצאה מתאונות דרכים קלות וד"ר מייקל מורגרף הוא בעל המרכז הישראלי הראשון שיכול להעניק טיפול לסובלים מאותם כאבי צוואר עקב תאונת דרכים בצורה הטובה ביותר.

מרכז הוויפלש הישראלי

מרכז הוויפלאש הישראלי ברשותו של ד"ר מייקל מורגרף הינו המרכז הראשון בישראל אשר מציע טיפול לכל אדם אשר סובל מאותם כאבי צוואר עקב תאונת דרכים ומסיבות אחרות בצורה הרבה יותר טובה משל כל מקום אחר. בעוד השיטות הסטנדרטיות של טיפול בכאבים בצוואר מבוססות על תרופות שונות, קיבוע של הצוואר ובעיקר מנוחה, במרכז של ד"ר מייקל מורגרף עושים שימוש בטכניקה הרבה יותר טובה והרבה יותר מתמקדת אשר מחזקת את הצוואר בדיוק בנקודה הרגישה ומעניקה טיפול הרבה יותר יעיל ונכון. הטיפול, אשר מבוצע בעזרת מערכת הנקראת מערכת MCU, הינו בעל שיעורי הצלחה גבוהים מאוד ולכן רבים פונים אל ד"ר מייקל מורגרף לטיפול בכאבי הצוואר שלהם בשיטה הייחודית והיעילה שלו. המערכת מסוגלת לאתר בצורה מדויקת מאוד את המקום של הפגיעה וכך לטפל בו בצורה נקודתית ולהעניק ריפוי הרבה יותר יעיל לאדם.

מה זה בכלל וויפלש ?

וויפלש זו תופעה של פגיעה בצוואר אשר מתרחשת כתוצאה מהדף, כמו בתאונת דרכים. בתאונות דרכים רבות, במיוחד בתאונות המבוצעות בצד האחורי של הרכב, הגוף של האדם עף קדימה במהירות רבה בעוד הראש נשאר מאחור וכך קורה מצב בו נוצרת תנועה לא נכונה הגורמת לכאבים רבים, במיוחד בעת הנעה של הראש. לרוב, הכאבים של הפגיעה הזו לא יופיעו מיד בעת התאונה אלא כיממה לאחריה ויכללו כאבים נלווים נוספים כמו כאבי ראש, בחילות ועוד תופעות לא נעימות כלל. זו הסיבה כי לאחר תאונת דרכים, גם אם לא נראה כי חלה פגיעה כל שהיא, מומלץ לפנות לבדיקה כללית בבית החולים על מנת לשלול מצב של פגיעה ברקמות הצוואר או שברים קטנים שעלולים להתגלות מאוחר יותר ולגרום לכאבים חזקים מאוד לאדם.

שלבי טיפול יעילים ומקצועיים

הטיפול אותו מבצע ד"ר מייקל מורגרף לסובלים מאותם כאבי צוואר עקב תאונת דרכים הוא טיפול המבוצע במספר שלבים. בתחילה, מעריך ד"ר מייקל מורגרף את כמות הכאבים וההשפעה על החיים של המטופל. בנוסף, מבוצעת הערכה של הציפיות של המטופל לגבי התוצאות של הטיפול וכמובן, ניתן לו כל המידע על הטיפול ועל התקופה שאחריו. לאחר מכן, מתחילים בטיפול עצמו אשר כולל בדרך כלל 9 – 18 מפגשים של טיפולים, על פי התחושה של כל מטופל ומטופל ועל פי המצב שלו. מטופלים רבים חשים כבר לאחר מספר טיפולים קטן מאוד את ההקלה בכאבי הצוואר ואת היעילות של הטיפול ולכן מגיעים לטיפולים נוספים וממליצים על כך לכל מכריהם. כאמור, הטיפולים נבנים בהתאם לצורך של כל מטופל ומטופל ולכן ניתן לראות תוצאות כל כך מדהימות וכי 90% מהמטופלים מדווחים על העלמות של הכאבים לחלוטין וחזרה לשגרת חיים הרבה יותר טובה ובריאה.

גם אתם סובלים מכאבי צוואר עקב תאונת דרכים? פנו עכשיו אל ד"ר מייקל מורגרף בטלפון 03-6096178 והזמנו תור לאבחון וטיפול מקצועי.


עוד באתר 
MCU סרטון    
תרגילים לשיקום הצוואר   
הטיפול- תרגילים במשרד   
כאבי צוואר עקב תאונת דרכים   
כל הזכויות שמורות לדר. מיקל מוגרף © מומחה לכאבי ראש וצוואר
האתר נבנה על ידי אינטרסקאי - פרסום ללא גבולות